2016-05-28:

IX NIEDZIELA ZWYKŁA /29.05.2016/ Rok C
Pręgowo - 8.30 + Kazimierz Serwatka ( 19 r.śm.)

11.00 – + Stanisław Trzebiatowski ( w dniu urodzin)

12.15 – + Marian, Czesław, Lucyna Kozłowscy; + Jadwiga i Czesław Mańscy

18.00 – + Ambroży Drewing ( 6 r.śm.), zmarli z rodziny Brzeskich i Drewing

Poniedziałek
Pręgowo – 18.00 – Dziękczynna w imieniny i 84-te urodziny Anieli Sałek, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej ( intencja od dzieci, wnuków i prawnuków)
Pręgowo – 18.00 – + Ludwik Urzędowski (zmarł 2 maja w Hanowerze)

W Bielkówku Mszy świętej nie będzie z uwagi na oktawę Bożego Ciała

Pręgowo - 18.00 – O potrzebne łaski dla dzieci: Eweliny i Mateusza

Czwartek (zakończenie oktawy Bożego Ciała)
Pręgowo - 18.00 – + Marianna i Andrzej Kowalscy; + Zofia, Antoni, Ireneusz, Ryszard, Irena Karamon ( int. od rodziny Jamroz i Szendal)

I Piątek Miesiąca /3 czerwca 2016 r./
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Od 17.15 dodatkowa okazja do spowiedzi świętej
Pręgowo - 18.00 – + Bolesław Laskowski ( 5 r.śm.)

Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Pręgowo 15.00 – Dziękczynna w 1-te urodziny Natalii, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej

SOBOTA 4 czerwca / kaplica Bielkówko/
Bielkówko – 18.00 – +Maria i Alfred Kasprowicz; + zmarli z rodziny Kasprowicz i Janusz

NIEDZIELA 5 czerwca 2016 r.

Pręgowo - 8.30 + Robert Fornel i Stanisław Staśkiewicz

11.00 – + Rodzice: Janina i Antoni, tata Kazimierz, brat Edward

12.15 – Dziękczynna w urodziny Wiktorii Lewandowskiej, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej

15.00 – Msza święta z Liturgią Słowa w języku kaszubskim

18.00 – Dziękczynna w 12 rocznicę ślubu Janiny i Jarosława Mróz, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej

1/Jest nowa prasa katolicka.
2/ Dziękuję wszystkim, którzy tak ofiarnie i z sercem włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała.
3/ W niedzielę 5 czerwca obchodzić będziemy IX Święto Dziękczynienia, po Mszach świętych przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
4/ Do czwartku 2 czerwca będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Codzienne, po Mszy św. o godz. 18.00, odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem.
5/ W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała tradycyjnie poświęcone zostaną wianki z tegorocznych ziół i kwiatów.
6/ W najbliższy I piątek miesiąca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00. W piątek dodatkowa okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.15.
7/ W niedzielę 5 czerwca nasi chorzy będą mogli w swoich domach przyjąć Pana Jezusa w Komunii świętej.
8/ W czerwcu na zakończenie Mszy św. odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę przed Mszami świętymi.